TORPİDO KAPLAMA

Yaşadığınız yere bağlı olarak, bir arabanın içi yüksek ısı derecelerine çıkabilir. Zararlı UV ışınlarıyla birleşen yoğun ısı, gösterge panolarının solmasına ve hatta çatlamasına neden olabilir. Özel olarak takılan ön panel kapaklarımız yalnızca ön panelinizi hasardan korumakla kalmaz, aynı zamanda bu süreçte aracınızın iç görünümünü de geliştirir. Torpido kaplama bir arabanın daha yeni, daha şık ve görsel olarak daha çekici görünmesini sağlar. Torpido kaplama aynı zamanda kusurları gizler ve ona değer katar. Torpido kaplamalar için en uygun şey hasar gördüklerinde veya zevkinizde bir değişiklik olduğunda değiştirilmelerinin kolay olmasıdır.

Aracınıza torpido kaplama yapılması aracınıza yeni bir görünüm kazanmakla kalmıyor aynı zamanda daha rahat ve daha eğlenceli hissettiriyor. Torpido kaplama ile aracınız otomobiller arasında benzersiz bir görünüme sahip olabilir. Torpido kaplama aracınızdaki panellere koruyucu bir katman ekleyerek araçla geçirdiğiniz süre boyunca daha dayanıklı hale getirir. Aracınızın iç kısmındaki herhangi bir panelde çizikler veya hasarlar varsa torpido kaplaması uygulanmasıyla kolayca kalıcı olarak kapatılabilirler ve küçük bir ön panel hasarı hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.

Torpido kaplama uygulaması, bir otomobilde yapabileceğiniz en risksiz değişikliklerden biridir. Torpido rengini veya desenini beğenmezseniz torpido kaplama ile değiştirebilirsiniz. İyileştirilmiş bir görünüm ile arabanızın içinin benzersiz görünmesini sağlayabilirsiniz. Aynı otomobili uzun yıllar kullansanız bile yeni torpido kaplama ile iç mekanı yeni ve canlı tutabilir, tek bir görünüme veya tasarıma bağlı kalsanız bile, ister parlak ister nötr renkleri tercih ederek arabanızı diğerlerinden farklı kılabilirsiniz.

Farklı malzememiz ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla renk ve stilimiz var.

Ürünler tamamen orijinal ve patentli ürünlerimizdir.