ARAÇ İÇİ

Arabamızın sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlamak için o kadar çok zaman harcıyoruz ki, en çok zaman geçirdiğimiz iç kısmına odaklanmayı unutabiliyoruz. Bir araba A noktasından B noktasına gitmenin bir yolu gibi görünebilir. Ama neden şık ve konforlu seyahat etmeyesiniz. Arabanıza kişiselleştirilmiş bir görünüm kazandırmak ve uzun yolculuklarınızı konforlu hale getirmek istiyorsanız, bunu bazı araç içi aksesuarlarla kolayca elde edebilirsiniz. Aracınızın ferah ve konforlu olması için mobil tutucuya sahip olabilirsiniz. Akıllı telefonunuzu saklamak için doğru yeri sağlar ve ayrıca diğer alanların başka amaçlar için en iyi şekilde kullanılmasını sağlar. Bazı aksesuarlar ayrıca aracınızı aşınmaya ve yıpranmaya karşı korur. Örneğin bir araba koltuğu kılıfı satın aldığınızda koltuklarınızı yalnızca çok fazla toza karşı korumakla kalmaz, aynı zamanda ters güneş ışınları gibi diğer birçok tehlikeden de korur.

Arabanızın görünümüne farklı bir hava katacak olan araba süsleri, her zevke ve ihtiyaca yönelik olarak farklı marka, model ve çeşitlilikte yer alıyor. Oto içi aksesuarlar ile arabanızın konforunuzu arttırırken bakımlı ve hoş görünmesini de sağlayabilirsiniz.

Araba aksesuarları arasında bardak tutucular, kolçaklar, seyahat yastığı, bagaj çantaları ve boyunluk gibi ürünler sayesinde, aracınızın içini kolaylıkla organize edilebilir. Araç içi düzenleyici ürünlerin dışında, telefon tutucular ile aracınızla seyir halindeyken dikkatinizi dağıtmadan görüşmelerinizi güvenli bir biçimde gerçekleştirmeniz mümkün olur. Ayrıca navigasyon tutucular da haritayı rahat görebilmeniz açısından ihtiyaç duyabileceğiniz oto aksesuarları içinde yer alır. Arabanıza tarzınızı yansıtabileceğiniz süsler ile araç içi atmosferinize renk katabilir, rahat bir yolculuk gerçekleştirmek için sırt minderleri gibi ürünleri de tercih edebilirsiniz.

Arabanızın içini hareketlendirmek istiyorsanız torpido kaplama, koltuk kılıfı, kolçak, bardak tutucu ve biraz dağınıksa bagaj çantaları ve çöp kutusu işinizi görecektir. Aracınızdaki belirli şeyleri korumaya yardımcı olacak veya yalnızca aracınızda daha rahat olmanızı sağlayacak koltuk kılıfları, aynalar, vites topuzları, direksiyon kılıfları, cam filmi, stereo sistem, paspaslar gibi araç içi aksesuarlar mevcuttur. Paspaslar, koltuk kılıfları, güneşlikler ve direksiyon simidi kılıfları hem kabini süslüyor hem de erken aşınmaya karşı koruyor. Evcil hayvanlar düzenli olarak arka koltuklarda seyahat ediyorsa, döşemeleriniz koltuk kılıfı yardımı ile korunabilirler.

arac_ici
vites_kutusu
koltuk_arkasi
şarj
kolcak