SEYAHAT

Seyahat etmek, günlük rutininizdeki en önemli şeylerden biri olabilir ve bunun için bir araba kullanıyor olabilirsiniz. Arabanızda saatler geçiriyor olabilirsiniz ve bu nedenle onu iyi bir deneyim haline getirmek istiyorsunuz. Oto aksesuarlar size ekonomik bir güvenlik, konfor ve eğlence aracı sunar. Aynı zamanda arabanızı uzun süre değerli bir mülk olarak tutmanıza yardımcı olur. Koltuk başı minderi, koltuk organizatörü, araç içi fan gibi seyahat aksesuarları ile ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Koltuk Başı Minderi: Yatağınızdaki yastığın aksine arabanızdaki boyun yastığı oldukça sıkı bir yapıya sahip olmalıdır.Tüm bu boyun yastıkları, çıkarılabilir koltuk başlıklarına sahip çoğu standart araba koltuğuna takılır ve rahatlık, destek ve rahatlık seviyeleri nedeniyle yüksek puan alırlar.

Koltuk Organizatörü: Arabanızın içini temiz ve düzenli tutmak zor olabilir. Dağınık çocuklar, evcil hayvanlar ve ortak araç yolcuları arasında, eşyalar koltuklar arasında ve yerde kaybolabilir. Harika bir çözüm, aracınızın temiz ve düzenli olması için yiyecek, oyuncak, tablet, köpek çöp torbaları ve daha fazlasını depolayabilen bir arka koltuk düzenleyicidir.

Araç İçi Fan: Araba fanları, özellikle yaz aylarında aracınızı serin tutan harika araba aksesuarları olabilir. Bu nedenle, aracınızın aşırı ısınmasını önlemek bu fanları tercih edebilirsiniz. Klimaların arabayı soğutması uzun zaman alabileceğinden, ilave bir araba fanı takmak kavurucu sıcaklıkla savaşmaya yardımcı olabilir ve size rahat bir sürüş deneyimi yaşatabilir.

Diğer çeşitlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünler tamamen orijinal ve patentli ürünlerimizdir. 

canta
kafa_minderi
koltuk arkası organizer
arac_ici_fan
bisiklet_aparatı