PORTBAGAJ

  Portbagaj, var olan bagajınızdan neredeyse bir o kadar daha fazla hacim sağlayabilecek, arabanıza rahatlıkla ekleyebileceğiniz ekstra bir araç sistemidir. Aracınıza kolayca monte edilerek, aracın var olan hacmini çok daha arttırabilir, böylelikle çıkacağınız yolculukta eşyalar konusunda size harika bir yolculuk konforu sağlayabilir.

  Portbagaj aerodinamik yapısı sayesinde rüzgara karşı durmadığından, spor araçlarda da oldukça yoğun talep görmektedir.
Uygun araç gereçler sayesinde, portbagajlara bisiklet, sörf ve kayak tahtaları ve ayrıca küçük botlar, sabitlenebilir. Gün geçtikçe, insanlar bu gibi malzeme ve eşyalarını aracın arka tarafında meydana gelen kir ve tozdan ötürü, tavanda bulunan portbagajlarında taşımayı tercih ediyorlar.

  Aracınızda ekstra bagaj alanına ihtiyacınız olduğunda, kolaylıkla ve kısa sürede aracınızın tavanına monte edebileceğiniz oto bagaj aksesuarlarıdır. Portbagaj sistemleri araç özelliğinize bağlı olarak genellikle araç tavanlarına monte edilmektedir. Böylelikle hem araç kapasitesini artırıyor hem de araç performansınızı etkilemeden uzun yolculuklarınızda valiz kısıtlama derdinden kurtuluyorsunuz.

  Tavan üstü bagaj aracınızı delmeden kolay ve pratik montaj olanağı sağlamaktadır. Bu ürünü aracınıza monte edebilmek için aracınızda Tavan Çıtası ve Ara Atkı (Ara Sörf) olması gerekmektedir.
  Dayanıklı malzemeden üretilmiş olan tavan üstü port bagaj; Ultraviyole ışına, yağmura, rüzgara karşı ve dış darbelere karşı son derece dayanıklıdır.

  Sizler de kaliteli bir seçim yapmak ve daha uzun bir süre kullanım için kaliteli ve kendi aracınıza uygun bir port bagaj almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

portbagaj
portbagaj