SEYAHAT


Koltuk Başı Minderi: Yatağınızdaki yastığın aksine arabanızdaki boyun yastığı oldukça sıkı bir yapıya sahip olmalıdır.Tüm bu boyun yastıkları , çıkarılabilir koltuk başlıklarına sahip çoğu standart araba koltuğuna takılır ve rahatlık, destek ve rahatlık seviyeleri nedeniyle yüksek puan alırlar.

Koltuk Organizatörü: Arabanızın içini temiz ve düzenli tutmak zor olabilir. Dağınık çocuklar, evcil hayvanlar ve ortak araç yolcuları arasında, eşyalar koltuklar arasında ve yerde kaybolabilir. Harika bir çözüm, aracınızın temiz ve düzenli olması için yiyecek, oyuncak, tablet, köpek çöp torbaları ve daha fazlasını depolayabilen bir arka koltuk düzenleyicidir.

Araç İçi Fan: Araba fanları, özellikle yaz aylarında aracınızı serin tutan harika araba aksesuarları olabilir. Bu nedenle, aracınızın aşırı ısınmasını önlemek bu fanları tercih edebilirsiniz. Klimaların arabayı soğutması uzun zaman alabileceğinden, ilave bir araba fanı takmak kavurucu sıcaklıkla savaşmaya yardımcı olabilir ve size rahat bir sürüş deneyimi yaşatabilir.

Diğer çeşitlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünler tamamen orijinal ve patentli ürünlerimizdir.